Koszulki Piłkarskie Arsenal MONREAL 18 LS Domowa 2016-17

Koszulki Piłkarskie Arsenal MONREAL 18 SS Domowa 2016-17

Wyświetlono: 1 do 24 z 36 (2 stron)

Latest Articles

Arbiter odgwizdał rzut karny, który bez najmniejszych problemów na gola zamienił Duje Cop. 2:0 po 45 minutach gry. Na starcie rozgrywek nie dali najmniejszych szans Betisowi (6:2), a później skromnie pokonali koszulka FC Barcelona po bramce Ivana Rakiticia.Goście stworzyli zaledwie jedną sytuację. W 80. minucie dobrą okazję zmarnował Nacho Cases, który uderzył z pola karnego obok słupka.Trzeci z członków magicznego tria FC Barcelona wpisał się na listę strzelców tuż przed końcem pierwszej połowy.Beniaminek z Leganes przyzwoicie rozpoczął swoją przygodę z najwyższą klasą rozgrywkową (czter..
W sobotę, już o godzinie 13:00, Duma Katalonii wybiegnie na murawę Estadio Municipal de Butarque, by zmierzyć się z zespołem Leganes.Aktualnie pełni rolę trzeciego kapitana i jednego z najważniejszych piłkarzy nie tylko na boisko, Stroje Piłkarskie ale również w szatni.Przedmeczowe przewidywania bardzo szybko znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.Spore zdziwienie przeżyli kibice, którzy zjawili się w sobotę wieczorem na trybunach Camp Nou.Co się odwlecze to nie uciecze. W 31. minucie Koke obsłużył podaniem Sklep FC Barcelona i huknął w lewy górny róg bramki Sportingu, nie dając bra..
Kibice Los Rojiblancos nie mogli sobie wyobrazić lepszego początku spotkania. Ich pupile już po pięciu minutach prowadzili 2:0.Kolejne bardzo wysokie zwycięstwo FC Barcelona! W pierwszym z sobotnich spotkań czwartej kolejki ligi hiszpańskiej zespół Luisa Enrique wygrał aż 5:1 z CD Leganes na wyjeździe. Fani FC Barcelona przeżyli w ostatnich dniach huśtawkę nastrojów.Portugalczyk Pepe w ciągu najbliższych tygodni powinien otrzymać propozycję nowego kontraktu. Umowa ma obowiązywać do 2019 roku.Po dwóch kolejkach ligi hiszpańskiej piłkarze Sportingu Gijon oraz FC Barcelona Koszulki Piłk..
Chilijski bramkarz Claudio Bravo, występujący do niedawna w Barcelonie, podpisał w czwartek kontrakt z Manchesterem City Koszulki Piłkarskie.Pep Guardiola nie chciał wypowiadać się na temat tego transferu.Transfer Chilijczyka może oznaczać poważne problemy dla Claudio Bravo, który nie znalazł uznania w oczach Pepa Guardioli i prawdopodobnie jeszcze latem zmieni pracodawcę. Claudio Bravo był graczem "Dumy Katalonii" przez ostatnie dwa sezony, w barwach Barcelony zagrał w 71 meczach.To nie pora, by rozmawiać o zawodnikach, którzy nie należą do klubu – odpowiedział, zapytany o bramkarza Barçy.Kol..
Bravo w czwartek ma się udać do Manchesteru City Koszulki Piłkarskie, by dopiąć ten transfer.Chilijski bramkarz ma w umowie z Barceloną zapisaną kwotę odstępnego w wysokości 42 mln euro, wyniosła 18 milionów euro plus dwa kolejne jako bonusy,ale klub z Camp Nou będzie skłonny sprzedać swojego zawodnika za 25 mln euro.Claudio Bravo podpisał czteroletnią umowę z Manchesterem City.Umowa ma obowiązywać przez najbliższe trzy lata. Według niepotwierdzonych informacji angielski klub wyłoży na transfer 33-letniego golkipera aż 25 mln euro.Umowa nie wejdzie w życie od razu – Chilijczyk wróci jeszc..